Služby interiérového dizajnu | MK Design
Interérove štúdio, dizajn, Tapety
15464
page-template-default,page,page-id-15464,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-theme-ver-12.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.1,vc_responsive

Služby

Výjazd interiérového dizajnéra priamo k vám

 

Nemusíte za nami chodiť, my prídeme k Vám a navrhneme vhodné riešenia použitím interiérových doplnkov, poskytneme pomoc pri výbere a zrealizujeme práce súvisiace s inštalovaním a dekorovaním.

Zameranie a obhliadka priestoru

 

Zameriame Váš priestor a skontroujeme či sú všetky podklady na realizáciu vhodné. Navrhneme vhodné doplnky, (tapety, farby a závesné systémy), ktoré budú čo najviac vyhovovať Vašim požiadavkám. Poradíme Vám i riešenia atypických tvarov okien a nezaskočia nás ani problematické podklady pre upevnenie úchytov dekorácie.

Návrh dekorácií interiérového dizajnu, odborné poradenstvo

 

Priamo na mieru pre Vás vytvoríme koncept zariadenia a interiérového dizajnu Vášho domu, bytu alebo kancelárie. Vďaka doplnkom na dotvorenie charakteru bývania akými sú tapety na stenu, dekoratívne farby, záclony či závesy dokážeme interiér premeniť na úplne nové, doposiaľ nepoznané miesto.

Realizácia interiérového dizajnu podľa návrhu

 

Zrealizujeme Vám Váš interiér bytovými doplnkami nášich produktov podľa návrhu, ktorý ste dostali od architekta. Prípadne Vám navrhneme nové riešenia interiérového dizajnu tak, aby sme detailami privedli vaše bývanie do dokonalosti.

Tapetovanie, maľovanie, dekoratívne techniky

 

Naši tapetári a maliari majú mnoho dlhoročných skúseností, a tak Vám spoľahlivo a odborne aplikujú na steny tapety všetkých dostupných materiálov. V prípade, že Vaša stena nemá povrch vhodný na tapetovanie, pred samotným nanášaním tapiet ho upravia tak, aby odstránili všetky nerovnosti. Realizáciu dekoratívnych úprav (dekoratívne techniky) realizujú len pravidelne školení prácovníci na ich pracovníci pre práce s nátermi.

Montáž garníž, kolajničiek, tieniacich systémov

 

Naši osvedčení montážnici Vám v rámci interiérového dizajnu upevnia závesné systémy, konzoly, rolety do okien a pre najnáročnejších zákazníkov namontujú i koľajničky s elektromotorom na diaľkové ovládanie.

Šitie na mieru a dekorovanie / čaluníctvo

 

Súčasťou našich služieb je samozrejme i šitie bytových doplnkov na mieru presne podľa Vašich predstáv. Pri šití na mieru dbáme v prvom rade na kvalitu materiálov i samotného prevedenia.
Ponúkame Vám aj čalúnnické služby, vďaka ktorým dokážeme aj starým veciam dodať nový a moderný vzhľad.

Prefinancovanie Vašich projektov interiérového dizajnu

 

Naše produkty a služby interiérového dizajnu si môžete zakúpiť aj prostredníctvom Quatra – nákupu na splátky. Kde si môžete výšku splátky, dlžku splácania a akontáciu prispôsobiť svojim požiadavkám.
Na Vašu požiadavku Vám vieme zabezpečiť aj stretnutie s finančným poradcom na prefinacovanie Vašich požiadaviek.

Pre architektov a interiérových dizajnérov

Ponúkame Vám pomoc pri výbere pre Vaše jednotlivé projekty.
Pripravíme pre Vás materiály, s ktorými sa Vám bude jednoducho pracovať…
Všetky vzorkovníky, ktoré v našom interiérovom štúdiu máme, si môžete požičať a odniesť na prezentáciu ku klientovi. Schôdzky s klientom u nás štúdiu sú samozrejmosťou.