O nás a našich interiérových doplnkoch | MK Design
Interérove štúdio, dizajn, Tapety
15685
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15685,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled,qode-theme-ver-12.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-4.5.1,vc_responsive

O nás

Prečo vznikol MK Design

Počas našej práce s dostupnými produktmi sme mali problém nájsť kvalitné riešenia dekorácie stien, ktoré by plne vyhovovali zákazníkom pod jednou strechou. Pozreli sme sa preto na možné riešenie z inej strany a vytvorili interiérové štúdio MK Design – design pre vašu stenu.

Na základe dopytu klientov sa naše produkty rozšírili o bytový textil a závesné a tieniace techniky a tým dotvorili charakter bývania.
Hlavnou prednosťou je však návrh vytvorený na mieru potrebám klienta.

Čím sme výnimoční – interiérové doplnky

Vďaka širokému výberu produktov vieme navrhnúť luxusné riešenie interiérovými dplnkami pre náročných ale aj menej náročných klientov. Taktiež aj pre tých, ktorý sa rozhodli lepšie bývať za prijatelné ceny, pre domácich kutilov a mladé rodiny.
Poskytujeme komplexné služby zariaďovania akéhokoľvek priestoru interiérovými doplnkami. Našim klientom ponúkame pomocnú ruku pri výbere z našich produktov. Poradíme aký druh, farba, materiál sa bude čo najviac hodiť a dokážeme odporučiť najvhodnejšie riešenie. Súčasťou našich služieb je obhiadka a zameranie priestorov.